EKONOMİ
Giriş Tarihi : 01-07-2021 14:43   Güncelleme : 01-07-2021 14:43

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler

  

İkinci El Eşya Alan Yerler olarak İstanbul’da yaşayan siz değerli müşterilerimizin evinde kalabalık olarak durduğu ya da değiştirmek istediğinizi evinizde ya da iş yerinizde bulunan yeniye yakın ikinci el eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. . İkinci El Eşya Alan Yerler olarak belli başlı aldığımız ürünleri siz değerli müşterilerimize belirtelim.

  • Yatak Odası Takımı( Gardolap, Şifonyer, Bayaz Yatak)
  • Oturma Odası( Çekyat, Televizyon Sehpası, Berjer)
  • Yemek Odası Takımı ( Masa Sandalye, Oturma Takımı)
  • Ayakkabılık, Çekyat, Sehpa

Yukarıda yazdıklarımız belli başlı ürünlerdir. Bizler Berol İkinci El Eşya olarak tüm ev eşyaları ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız.

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet vermekteyiz. Fakat siz değerli müşterilerimize İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Beyaz Eşya üzerine siz değerli müşterilerimize 1987 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. İkinci El Beyaz Eşyalarınızı nasıl satacağınızı siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. İkinci El Beyaz Eşyalarınızı satmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını ve model numaralarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünleri inceledikten sonra fiyat bilgisi vermekteyiz. Adresinize kadar gelerek ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak değerinde satın almaktayız. Bizlere danışmadan ikinci el beyaz eşyalarınızı satmayın.

 

Antika Alanlar

Antika Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize tüm antika eşyalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Ne tür antika ürünler aldığımızı siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Halı, Gümüş Eşya, Porselen, Obje, Kağıt Para, Çay Takımı, Berjer, Radyo, Pikap,Plak, Saat, Telefon, Gramafon, Vitrin, Gümüşlük, Tesbih, Kılıç, Silah, Osmanlı Dönemine Ait ürünler, Sandık, Çakmak, Tabak ve tüm ürünleri nakit olarak satın almaktayız. Antika Alanlar  olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü antika ürünlerini nakit olarak satın almaktayız. Bizlere 0539 723 50 50 no'lu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Antika Eşya Alanlar olarak bizlere antika ürünlerinizi değerinde satabilirsiniz. Uzman ekspertiz arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.