GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2021 15:25   Güncelleme : 24-06-2021 15:25

Oyuncu Koltukları

Oyuncu Koltukları

Oyuncu Koltukları

 

E-spor dalının ülkemizde yaygınlaşmasından sonra oyuncu ekipmanları arasında popüler olan oyuncu koltukları farklı tasarımları ve faydaları ile dikkat çekiyor. Sürekli olarak artan bir talep doğrultusunda her gün yeni tasarımlar ortaya çıkıyor. Oyuncu koltukları, şık ve dikkat çekici tasarımları ile birlikte aynı zamanda insan vücuduna faydaları ile de dikkat çekerek ilgi görüyor. Sürekli olarak bilgisayar başında olanlar ve oyun tutkunları için en önemli ihtiyaç olarak dikkat çeken bu ürünlerden birini tercih ederek sizde farkı görebilirsiniz. Bilgisayarda oturduğunuz süre boyunca daha az yorulmak ve vücut ağrılarını azaltmak mümkün oluyor. Oyuncu koltukları aynı zamanda farklı özellikleri ile oyun içerisinde de sizlere kolaylıklar sunuyor.

Oyuncu Koltuklarının Özellikleri

Oyuncu koltuğu seçmek için özelliklerine göz atmalısınız. Özellikleri arasında ilk sırada ise şüphesiz ki kişiye göre değişen bir yapıya sahip olmalıdır. Oyuncu koltuğu seçimi yaparken boy ve kiloya göre değişen seçenekler bulunmaktadır. Kişilerin vücut yapılarına uygun olarak seçmeleri gereken oyuncu koltukları bu sayede ergonomik olarak hazırlanmakta ve kemik sağlığını korumak için faydalarını göstermektedir. Oyuncu koltuğu seçiminde önemli detaylardan biri de kol ve bel desteği olmasıdır. Bu şekilde oyun oynar iken vücuda ağırlık binen noktalar kontrol altına alınmakta ve engellenmektedir. Oyuncu koltuğu alırken tam olarak yatması ve diğer pek çok ekstra özellik de sizler için seçim aşamasında önemli detaylardır.

Calitte Oyuncu Koltukları,

Calitte; farklı serilerde onlarca farklı oyuncu koltuğu sunuyor. İnternet üzerinden rahat bir şekilde modelleri inceleyebileceğiniz ve karar verebileceğiniz bir yapı ile satış gerçekleşiyor. Oyuncu koltuğu almak isteyenlerin tüm taleplerini karşılaması ile oyun severler tarafından sık sık tercih ediliyor. Oyuncu koltuğu serileri ise şu şekilde;

  • Sporte SRT Serisi
  • Samurai SS Serisi
  • Viper VPX Serisi
  • Titan SS Serisi
  • Harley RR Serisi
  • Remix MX Serisi

Spor, sade ve daha pek çok farklı özellikleri ile dikkat çeken bu tasarımlar oldukça da uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Eğer sizde sorunsuz ve kaliteli bir oyuncu koltuğu arıyor iseniz internet sürecinde Calitte markasını tercih edebilirsiniz.