GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2021 12:42   Güncelleme : 09-06-2021 12:42

Xiaomi Redmi 9C En Ucuz Fiyat

Xiaomi Redmi 9C En Ucuz Fiyat

Xiaomi Redmi 9C En Ucuz Fiyat

 

Günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan telefonlar , rütin işlerimiz için vazgeçilmez bir hale gelmeye başlamıştır. Kullanıcıların arkadaşları ile buluşma ayarlamasından banka işlerini halletmesine, yemek siparişi vermekten ödev yapmaya her alan da hayatın içinde olan telefonlar , gün geçtikçe kendini yenileyerek kullanıcılarına bambaşka bir imkan sağlama yoluna gitmektedirler. Bu konuda pek çok telefon kendi içlerinde bir rekabet içerisinde olsalar da bu rekabetten telefon kullanıcıları üstün performanslı akıllı telefonlara sahip olmakla kazançlı çıkmaktadırlar. Akıllı telefonlar kullanıcılarına oldukça büyük fayda sağlar.

Her geçen gün yenilenen cep telefonları sektöründe adından sıkça bahsettiren Xiaomi Redmi 9C 64 GB akıllı telefon modeli, Xiaomi markasının öncü telefonları arasında yer almaktadır. Bu akıllı telefon, gelişmiş  kamera özellikleri ile  fotoğraf, selfie ve video çekmeyi seven fotoğraf tutkunu kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Üstün teknoloji özellikleri ile birlikte uygun fiyatı ile de dikkat çeken Xiaomi Redmi 9C  aynı zamanda, güncellenen batarya kapasitesi ile  uzun süreli kullanım için de uygundur. Telefon şarjınız konusunda sorun yaşıyorsanız, Xiaomi Redmi 9C 64 GB bu probleminizi çözüme kavuşturur.

Kullanıcılarının bir akıllı telefondan beklentilerini çok iyi takip eden Xiaomi, kullanıcılarının tüm isteklerine cevap vermek üzerine tasarlamış olduğu telefonları ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Özellikle geliştirilmiş dört farklı ana özellikle beraber üretilen cihaz şu özelliklere oldukça dikkat ederek üretilerek kullanıcılarının isteklerine cevap vermiştir:

13 MP Üçlü Kamera: Xiaomi Redmi 9C modelleri üzerinde üç adet kamera bulunur. Her kamera sensörü yüksek kalite ile çalışır. Ana kamera, 13 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. 13 megapiksel hem gündüz hem de gece çektiğiniz fotoğraflarda kaliteli sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ana kameranın yanı sıra, ürün arkasında bir derinlik kamerası ve bir adet makro kamera bulunur. Bu iki kameranın da çözünürlüğü 2 megapikseldir. Derinlik kamerası, ana objeye odaklanmanızı sağlayan ve onu fotoğrafta ön plana çıkaran bir özelliğe sahiptir. Makro kamera ise nesneleri yakından fotoğraflayarak fark etmediğiniz ayrıntıların ortaya çıkmasına olanak sağlar. Arka kameranın yanı sıra selfie kamerasında da önemli özellikler bulunur6.53”

HD Dot Drop Ekran: Xiaomi Redmi 9C 6.53 inç boyutlarında HD bir ekrana sahiptir. Bu ekran sayesinde yüksek çözünürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Büyük ekran boyutu sayesinde, gözünüz ekrana bakarken yorulmaz. Dot Drop teknolojisi çözünürlüğün ince detaylarda ortaya çıkmasını sağlar. Bu ekranın en önemli özelliklerinden bir tanesi de mavi ışık engelleme özelliğidir. Mavi ekran göz yorgunluğu problemlerine sebep olabilir. Gündüz ya da gece herhangi bir zamanda Xiaomi Redmi 9C 64 GB modellerini gözlerinize zarar vermeden kullanabilirsiniz.

5000mAH Yüksek Kapasiteli Batarya: Xiaomi Redmi 9C ile ilgili bir diğer olumlu özellik 5000mAh pil kapasitesidir. Bataryayı tam olarak doldurduğunuzda 167 saat müzik dinleme, 32 saat telefon araması, 10 saat oyun ve 21 saat video izleme süresine sahip olursunuz. Ekran ve işlemci özellikleri de şarjınızın daha uzun süreli dayanmasına katkı sağlar. Sık şarj edilmediği için batarya ömrü de uzun sürelidir. 3 saatlik bir sürede bataryayı tam olarak doldurabilirsiniz.

Mediatek Helio G35 İşlemci: Helio G35 işlemci, maksimum 2,3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdeğe sahip bir işlemcidir. Bu işlemci, PowerVR 8320 grafik hızlandırıcı ile de çalışır. Yüksek performanslı oyun oynamayı seven kullanıcılar için Xiaomi Redmi 9C 64 GB gerekli tüm altyapıyı sağlar. Mediatek Helio G35 İşlemci, en zor ve ağır oyunları bile kesintiye uğramadan çalıştırabilir.

Kaynak: https://www.irismostore.com/urun/xiaomi-redmi-9c-2-32-gb