GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2021 23:27   Güncelleme : 24-05-2021 23:27

Tüm İhtiyaçlarınızı Tek bir Çatı Altında Temin Edin!

Tüm İhtiyaçlarınızı Tek bir Çatı Altında Temin Edin!

Tüm İhtiyaçlarınızı Tek bir Çatı Altında Temin Edin!

 

Ankara sanal market alışverişi sırasında istifade edebileceğiniz kategorilerden bazıları; atıştırmalık ürünler, ev yaşam, anne çocuk, evcil hayvan ihtiyaçları, elektronik ürünler şeklinde sıralanmaktadır. Tüm bu alanlardaki ihtiyaçlarınızı olabildiğince hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Şuan için sadece Ankara temelli olarak hizmet vermekte olan Bikeşfet kapsamında müşteri memnuniyeti en temel hizmet prensibi olarak belirlenmiştir.

En Kısa Sürede Ürünler Kapınızda!

Ankara online market alışverişi yaparken 7/24 sistemi kullanmanıza imkan verilmektedir. Kısa bir süre içerisinde ürünleri satın alarak anında temin aşamasını gerçekleştirebilirsiniz. Temin sürecinde taze sebze meyvelerden süt ve süt ürünlerine dair tüm hassas ürünlerde de eşsiz bir lojistik sistem geliştirilmiştir. Bozulmaması ve soğuk zincirin korunması gereken ürünleri de anında kapınıza bu koşullara dikkat ederek getireceklerdir. 24 saat boyunca aktif olan bu alışveriş sistemi sizin için yüksek verimliliğin adreslerinden biri olacak!

Market Alışverişinde Yeni Dönem

Bikeşfet kalabalık ortamlara girmek istemeyen ya da zaman kaybetmeden evinin ihtiyaçlarını temin etmek isteyen kişiler için en ideal alternatifiler arasında yer almaktadır. Market alışverişi yapılırken bir sorun meydana gelmemesi için ara yüz çok pratik biri tasarımda planlanmıştır. Market alışverişi sırasında kişilerin kategori seçim adımını ana sayfanın sol kısmında yer alan kırmızı liste üzerinden yapması gerekiri. Daha sonrasında kategoride sıralanacak olan ürünleri fiyat sıralamasına koyma hakkını da elde edebilirsiniz. Şuana kadar bu sistemde tecrübe edinen kişilerin yorumları da pozitif yapısı ile memnuniyet uyandırıyor. Siz de yorumlarınızı yetkililere anında iletebilirsiniz.

Ürün Çeşitliliği Göz Dolduruyor!

Ankara eve teslim market alışverişinde her müşterinin kendi isteklerine uygun şekilde ürün temin adımını tamamlaması için büyük fırsat verilmektedir. Ürün çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir skala geliştirilmiştir. Tek bir ürün kategorisinde dahi farklı onlarca markaya erişim hakkınız vardır. Ürün çeşitliliğinden istifade ederken kişilerin fiyat aralığı konusunda kendi bütçelerine uygun anında erişim adımını tamamlamasına fırsat verilmektedir. Ürün çeşitliliğine dair bir isteğiniz olursa anında konunun uzmanlarına bildirme hakkınız vardır. Sizin talepleriniz doğrultusunda ürün skalası geliştirme adımları atılacaktır.