TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 20-05-2021 19:24   Güncelleme : 20-05-2021 19:24

Fake Numara Ne Tür Hizmetler Sağlar?

Fake Numara Ne Tür Hizmetler Sağlar?

Fake Numara Ne Tür Hizmetler Sağlar?

Mobil Onay

Bazı sosyal medya platformlarına üye olmak istendiğinde kimlik doğrulama gerekçesi ile bir telefon numarası istenir. Ardından bu numaraya gönderilen bir mesaj içeriğindeki kodun üyelik işlemleri sırasında kullanılması istenir. Böyle durumlarda mecburen telefon numarası verilir ama internet güvenliği açısından bir risk ortaya çıkmış olur.

Bu problemi yaşamak istemeyenler için Fake Numara web adresinde önemli bir kolaylık sağlanır. Bu siteden alınacak sanal numaralarla işlem yapılabilir ve geçici bir süre için gerekli faydaları sağlanır.

Fake Numara Ne Tür Hizmetler Sağlar?

Özellikle Facebook, Twitter, Telegram, Gmail, Instagram, Linkedin, Hotmail gibi site ve platformlar üyelik sırasında sms onay ister. Kullanılan telefon numarası zaten bu platformlarda kayıtlı ise ikinci bir üyelik alınamaz. Böyle bir durumda kullanıcılar Fake Numara web sitesine üye olarak probleme çözüm isteyebilir.

Sitede her üyenin bir hesap bakiyesi mevcuttur. Sitenin hizmet bedel olarak istediği oldukça ekonomik düzeydeki ücret bu bakiyeye yatırılır. Ardından sanal numara ile sms onayı ile ilgili bilgiler verilir. Siteden saniyeler içinde bir fake numara verilir. Bu numaraya gelen onay kodu da üye ile paylaşılır. Çok kısa sürede gerçekleşen bu hizmetler kullanıcıların önündeki önemli bir aşamayı geçmelerini sağlar.

Güvenli Alışveriş Hizmetleri

Fake Numara sitesinde 3D güvenli ödeme sistemi kullanılır. Bu sayede müşterilerin kart bilgileri, şifreleri ve tüm özel bilgileri güven altındadır. Kullanılan bilgiler KVKK hükümlerine uygun şekilde kaydedilir ve korunur.