YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-04-2021 18:49   Güncelleme : 06-04-2021 18:49

Dil Eğitiminde Birinci Sınıf Çözüm

Dil Eğitiminde Birinci Sınıf Çözüm

Dil Eğitiminde Birinci Sınıf Çözüm

 

 

İlköğretimden, liseye, Üniversiteden yüksek lisansa kadar bütün seviyelerde İngilizce olmazsa olmaz haline gelmiştir. Sanattan spora, edebiyattan siyasete kadar her kategoride İngilizcenin en iyi şekilde öğrenilmesi gerekir. Bunun için ilk yapılacak iş bu işte uzman olan kurumların tercih edilmesidir. Amerikan Derneği bu kategoride tercih edilen kurumlardan biridir ve Bakırköy İngilizce kursu sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir.

 

 Özel Ders Programı Oluşturuluyor

 

 Kurum Online seçeneklerle ders tekrarı imkanı sunmaktadır. Kurum hafta içi, hafta sonu ve akşam kategorisinde ders programı oluşturmaktadır. Oluşturulan ders programı öğrencinin isteğine bırakılmıştır. Bakırköy İngilizce kursları programından öğrenciler istediği gibi faydalanabilir.

 

 

 Kurum kısa sürede İngilizce konuşma garantili ders program seçeneklerine sahiptir. Bu programda İngilizceyi sorunsuz bir şekilde konuşabilen eğitmenler görev almaktadır. Derse doğrudan katılımı sağlamak amacıyla eğitmenler öğrencileri motive etmektedir. Öğrencilerin İngilizce konuşmaya teşvik edilmesi bu programın asıl amacıdır. Eğitmenler ilk bir kaç hafta öğrencileri diyaloğa zorlar. bir kaç hafta sonunda ise öğrenci kendiliğinden İngilizce konuşmaya başlar. Bu yöntem en doğal dil eğitim programlarından biridir.

 

 İleri Seviye İngilizce İçin Pratik Çözüm

 

 Kariyer yapmak isteyenler, dil sınavına hazırlananlar, tercüman olmak isteyenler ve yüksek lisans öğrencileri kurumun dil eğitim programından faydalanmaktadır. Her kesimden katılımcının sorunsuz bir şekilde dil eğitimi alabildiği kurum her yıl düzenli bir şekilde mezun vermektedir. Bakırköy en iyi İngilizce kursu literatüründe grafiğin ilk sırasında yer almaktadır.

 

 

 Kurumun en önemli avantajlarından biri de verdiği sertifikadır. Amerikan Derneği sertifikası ile piyasada iş bulmak mümkündür. Eğitim dünyasının yanı sıra iş dünyası için gerekli olan dil desteği kurumun programında yer almaktadır. Her sektörün İngilizce İhtiyacı uzman eğitim kadrosu tarafından belirlenmektedir ve mesleki İngilizce programı ile bu konuda istenilen başarı elde edilmektedir.