EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-02-2021 17:48   Güncelleme : 28-02-2021 17:48

Cansu Durkun kalıcı makyaj dudak

Kalıcı makyaj dudak eğitimi

Cansu Durkun kalıcı makyaj dudak

 

Kalıcı makyaj uygulamaları her böğle için farklı şekilde uygulanıyor. Kalıcı makyaj denildiğinde bu kapsamda kaş, kirpik, göz ve dudak bölgeleri ele alınıyor. Bu bölgelere yapılan kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde her gün yapmak zorunda kalınan kaş boyama, rimel, eyeliner, dipliner ve ruj sürmek gibi gereksinimlere ihtiyaç duyulmuyor.

Kalıcı makyaj dudak uygulamalarında dudak şeklinizin belirginleştirilmesi işlemi yapılıyor. Dudak çerçeveniz bir kalem yardımı ile kalıcı olarak renklendiriliyor. Yine çerçeve ile birlikte dudak renklendirme işlemleri yapılıyor. Tüm bu uygulamalar kalıcı makyaj dudak çalışmaları olarak biliniyor.

Kalıcı makyaj dudak çalışmalarını yapabilmek için bu alanda bir eğitim almalısınız. Bu eğitimi başarı ile tamamlamalısınız. Ve ardından bir sertifika sahibi olarak bu süreçten sonra profesyonel olarak bu alanlarda çalışabilirsiniz.

 

Cansu Durkun kalıcı makyaj dudak

Kalıcı dudak makyajı eğitimleri için Cansu Durkun ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisine ait olan resmi web sayfası üzerinden eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve kalıcı dudak makyajı eğitimlerinin düzenlendiği dönemler için başvuru ve kayıt yaptırarak bu eğitimleri almaya hak kazanabilirsiniz.

 

ins: cansudurkun sosyal medya hesabını inceleyebilirsiniz. Burada Cansu Durkun tarafından yapılan tüm kalıcı makyaj uygulamalarının en denli başarılı olduğunu görebilirsiniz. Ve belirli dönemlerde açılan kalıcı dudak makyajı eğitimleri ile ilgili video ve görsellere ulaşabilirsiniz.

facebook: cansudurkun hesabı üzerinden kendisini çok daha yakından tanıyabilirsiniz.