FUTBOL
Giriş Tarihi : 02-10-2020 20:20   Güncelleme : 02-10-2020 20:20

Temsilcimiz Sivasspor Teknik Direktörü Açıklamalarda Bulundu

Temsilcimiz Sivasspor Teknik Direktörü Açıklamalarda Bulundu

Temsilcimiz Sivasspor Teknik Direktörü Açıklamalarda Bulundu

 

UEFA Avrupa Ligi'ne I grubundan katılan DG Sivasspor'un rakipleri belli oldu. Sivasspor ile aynı grupta yer alacak olan takımlar ise Villarreal, Karabağ ve Maccabi Tel-Aviv oldu. Konu ile ilgili açıklama yapan Rıza Çalımbay, "Diğer gruplara baktığınız zaman iyi bir grup gibi görünüyor. Rakiplerimizin maçlarını şimdi tek tek izleyeceğiz. Benim en büyük hedeflerimden biri de Avrupa'da başarılı olmaktı. Daha önce Denizlispor ve Beşiktaş'ta olduğum gibi. Sivasspor'u bu gruptan çıkarmak istiyorum." açıklamalarını yaptı. 

 

Ülke puanına katkıda bulunacağız

Rıza Çalımbay futbolda düşen Türkiye puanı ile ilgili olarak da kendilerini sorumlu hissettiklerini açıkladı. "Rakiplerimizi ezberleyip hem kendimiz hem Sivasspor hem de Türkiye için elimizden geleni yapacağız. Bu bize sorumluluk veriyor özellikle Türkiye'nin puan alması açısından. Ama sorumluluğun dışında bizi daha hırslı daha istekli de yapıyor."

Futbol Ekstra İle Maçları Takip Edin

Ülkemizde sporun oldukça önemli bir kolu olan futbol, her yaşta insan için büyük bir önemi bulmaktadır. Bir çok kişi bu sporu uygulayarak, tam anlamı ile futbola gönül verebiliyorken, bir çok kişi ise sadece takip ederek tüm futboldan keyif almaktadır. Tabi ki sadece hayatımızda sadece futbolun olmadığı ve son yıllarda bir çok kişinin basketbol ve voleybol gibi karşılaşmalı müsabakaları da yoğun bir şekilde takip etmesi ile birlikte, spor haberleri her zaman hayatımızın bir parçası olmuş ve olmaya da devam edecek gibi görünmektedir. Bu nedenle internet bizim için en doğru ulaşım aracı olmaktadır. Sizlerde internet üzerinden Queenbet sayesinde en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

Takımlar İle İlgili Tüm Merak Ettikleriniz Burada

Özellikle gündemde ki spor haberleri yayını yapan sitelerden beklentilerin, tüm alanlara olması ve yerel spor haberlerinin de en hızlı şekilde okuyucu ile buluşmasını isteyen bir çok spor tutkunun da bulunması ile birlikte, spor haberleri genel haberlerin dışında tutulmakta ve bu tarz haberler için özgün gazete, televizyon kanalı, radyo istasyonu ve internet siteleri oluşturulmaktadır. Günümüzde ise internetin yaygın bir şekilde kullanılmasından dolayı, insanlar ilk olarak takımları hakkında tüm bilgileri Milosbet üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. 

Futbola Dair Her Şey Burada

Sizlerde futbol tutkunuzu en iyi şekilde yaşamak için aradığınız tüm bilgilere ulaşmak istiyorsanız eğer, mutlaka Setrabet sitesine uğramalısınız. Sadece Türkiye ligleri ile ilgili bilgilere değil, Avrupa başta olmak üzere bir çok dünya ülkesinin liglerini takip etme imkanına sahip olacaksınız.