Reklam
Reklam

Emre Akbaba’nın Sözleşme Detayları Ortaya Çıktı

Emre Akbaba’nın Sözleşme Detayları Ortaya Çıktı

Emre Akbaba’nın Sözleşme Detayları Ortaya Çıktı
Emre Akbaba’nın Sözleşme Detayları Ortaya Çıktı vadi
Bu içerik 774 kez okundu.
Reklam

 

Emre Akbaba, sağlığına kavuştuğu açıklandığı günden sonra çıktığı ilk resmi maçta golünü atmasıyla birlikte gözler doğrudan oyuncuyla ilgili alınacak karara çevrildi. Herhangi bir takımın transfer gündeminde olmadığı düşünülen ve en kısa süre içerisinde düzenli forma giymeye başlaması beklenen oyuncuya geçtiğimiz dönemde teklifler olduğu öğrenildi. Doğrudan transferini engelleyen bir maddenin yer aldığı sözleşme nedeniyle, 15 milyon Euro’nun altında gelecek olan tekliflerin kabul edilmeyeceği ortaya çıktı. Futbolculara gelen teklifler hakkında Meritbet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

15 Milyon Euro Serbest Kalma Bedeli Bulunuyor

Serbest kalma bedeliyle ilgili koyulan maddeden ötürü direkt olarak pek çok kulübün teklifinin otomatik olarak geri çevrilmesi yönünde karar alındı. Toplamda 4 milyon Euro tutarında bonservis bedeli ödenmiş olması, oyuncunun Galatasaray’a henüz bu tutarı kazandıracak performans gösterememiş olmasından ötürü, satılma ihtimalini azaltıyor. Galatasaray'da satılması planlanan tüm futbolcular hakkında Meritroyalbet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Transfer Teklifi Geldiği Öğrenildi

Belhanda’nın özellikle satış listesinde yerini alması, menajeri başta olmak üzere pek çok ismin Faslı futbolcuyu satmak için girişimlerde bulunması nedeniyle, kısa süre içerisinde teklif bekleniyor. Belhanda için herhangi bir teklif gelmesi durumunda ise oyuncunun yıllık en az 4,5 milyon Euro maaş verecek olan bir kulüpte çalışmak istediği öğrenildi. Galatasaray’dan 3,5 milyon Euro almasının yanı sıra, doğrudan katkı sağlayacak girişimlerde bulunmaması ve taraftarla küfürleşmesi, istenmeyen isim olmasına yol açtı. Tam da bu sürecin ardından Emre Akbaba’nın iyileşmesi, formunu kısa süre içerisinde elde edebilecek düzeye ulaşmasıyla birlikte, Fatih Terim de Emre’ye daha fazla şans vermeye hazırlanıyor.

Belhanda Rotasyonuna Hazır Hale Geldi

Faslı oyuncunun performansının yetersiz görüldüğü dönemlerde oyun kurucu görevini üstlenmesi beklenen Emre’nin özellikle nüksedebilecek bir sakatlık yaşamaması dikkat çekiyor. Doğrudan darbeye bağlı sağlık sorunu yaşayan oyuncunun hazır duruma gelmesiyle teklifler de incelenmeye başlandı. Futbolcu için sözleşmesine eklenen 15 milyon Euro tutarındaki servest kalma bedeli nedeniyle direkt olarak bu ödemeyi yaparak herhangi bir kulübün transfer etme girişiminde olmadığı öğrenildi. Emre Akbaba’nın 2021 yılı sonuna kadar rotasyonda yer alacak bir isim olarak görülmesinin temelinde, transferin gerçekleşmesindeki güçlüğe sebep olan 15 milyon Euro değerindeki madde bulunuyor.

Takımların detaylarına ve oyuncu istatistiklerine ulaşmak için Meritroyalbet giriş yapmanız yeterli olacak ve böylelikle futbol takımlarının tamamının en detaylı istatistiklerini bulmuş olacaksınız.

https://www.sporx.com/galatasaraydan-emre-akbabaya-ozel-madde-SXHBQ825923SXQ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X