Reklam
Reklam

MEB Onaylı Eğitimler

Devlet memuru olmak için aranan şartlardan biri olan MEB onaylı sertifikalar alabilmeniz için sizlere online olarak uzaktan eğitim veren Kariyer adam eğitim kurumu teknik ve mesleki alanda vermiş olduğu eğitimler sonucunda sizlere onaylı sertifikalar veriyor.

MEB Onaylı Eğitimler
MEB Onaylı Eğitimler Seobaz
Bu içerik 90 kez okundu.
Reklam

Devlet memuru olmak için aranan şartlardan biri olan MEB  onaylı sertifikalar alabilmeniz için sizlere online olarak uzaktan eğitim veren Kariyer adam eğitim kurumu teknik ve mesleki alanda vermiş olduğu eğitimler sonucunda sizlere onaylı sertifikalar veriyor. MEB ile yapılan işbirliği çerçevesinde MEB onaylı eğitimler veren kurum eğitimler ile ilgili şikayetleriniz için sizlere Kariyer adam şikayet bölümünü sunuyor.

Autocad, bilgisayarlı muhasebe, bilgisayar işletmeni gibi teknik alanlarda ve ULED eğitimleri için alanında profesyonel ve çok tecrübeli eğitmenlere sahip olan Kariyer adam uzaktan eğitim alanında modern teknolojik alt yapı sistemlerine sahiptir. Uzaktan eğitim alanında sektörde bir numara haline gelmiş olan eğitim kurumu toplamda 60 bin öğrenciye farklı alanlarda uzaktan eğitimler vermektedir.

Profesyonel Eğitmenler

Uzaktan eğitim veren bir eğitim kurumu olmasına rağmen bünyesinde her alandan tecrübeli, deneyimli ve  kendini geliştiren eğitmenler barındıran Kariyer adam, her alanda sizlere profesyonel eğitmenler ile eğitimler veriyor.

Değişen dünyaya ayak uyduran, değişen teknolojileri yakından takip eden eğitmenler ile profesyonel eğitimler alıyor, eğitim sonucunda yapılan sınavlarda başarılı olduğunuzda MEB onaylı sertifikalara sahip oluyorsunuz. Ülkemizde devlet kadrolarına atanabilmek için almanız gereken sertifikalardan biri olan MEB onaylı sertifikalar için uzaktan eğitimler alabileceğiniz bir eğitim kurumu olan Kariyeradam eğitim kurumu Milli Eğitim Bakanlığı ile anlaşımalar yapmıştır. Yapılan iş birliği anlaşmaları çerçevesinde uzaktan eğitimler ile almak istediğiniz

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X