Reklam
Reklam

Şampiyonlar Şampiyonu Tenisçiler

Yıllar geçtikçe, tenis sporu baylar ve bayanlar kategorilerinde birçok efsane gördü. Bazıları spora olan katkılarından dolayı Şöhretler Salonuna davet edildi. Kariyerleri ve istatistikleri hakkında daha fazla tartışacağız.

Şampiyonlar Şampiyonu Tenisçiler
Şampiyonlar Şampiyonu Tenisçiler Seobaz
Bu içerik 124 kez okundu.
Reklam

Yıllar geçtikçe, tenis sporu baylar ve bayanlar kategorilerinde birçok efsane gördü. Bazıları spora olan katkılarından dolayı Şöhretler Salonuna davet edildi. Kariyerleri ve istatistikleri hakkında daha fazla tartışacağız.

Margaret Smith Mahkemesi

Margaret Court, Tenis kategorisindeki tüm kategorilerde birden fazla Grand Slam kazanan tek oyuncudur. Kazanan çizgi, kendisi için rekor olan amatör ve profesyonel oyunları göz önüne alarak yüzde 92'ye eşittir.

Şüphesiz, o şimdiye kadarki en baskın oyuncu. Mahkeme isminde 64, betist toplamda 118 ana başlık var. Singles kategorisindeki çoğu büyük ünvanın rekorunu elinde tutuyor ve arkasında 23 ile Steffi Graf'ın arkasında sadece bir isim var.

Martina Navratilova

Bu harika bayan, sadece en güzel raket kars escort sporunu oynamak için doğmuş. Martina Navratilova, Çekoslovakya'da doğmuş olmasına rağmen ABD'yi temsil etti. Tenis onun tutkusuydu ve her zaman kazanmak için büyüdü.

Martina Navratilova, sporu yıllardır bayanlar kategorisinde yönetti. O yenilmezdi ve açıkça tarihin en iyisiydi. Bayanlar kategorisinde en yüksek sayıdaki kariyer unvanı rekorunu elinde tutuyor. 369 kariyer başlığının şaşırtıcı bir parçası olan Margaret Court’ın 64. sırasındaki 57 büyük unvanı içeriyordu. Bekarlarda 18 ana unvan kazandı ve iki katına çıktı. İstatistiklere dayanarak, o şimdiye kadar yaşamış en büyük tenis oyuncusu.

Stefanie Graf

Bir sporun güzelliği, bir efsanenin daima bir başkasıyla değiştirilmiş olmasıdır. Alman doğumlu Stefanie Graf, kariyerini 1986 yılında Chris Evert'e karşı kazandığı zaferle uluslararası düzeyde başlattı.

Birkaç benzersiz kayıt tutuyor; ilki bekarların sayısında yalnızca Margaret Mahkemesinin yanında olmak (23) ve ikincisi her iki cinsiyette de en az dört kez büyük bir slam kazanan tek Tenis oyuncusu. Toplam kariyer sayısı 118. Steffi, hayranları tarafından sevgiyle çağrıldığı için eleştirel olarak herhangi bir sahada en iyi oyuncuydu.

Monica Seles

Monica Seles, Yugoslavya'da doğmuş olsa da ABD için oynadı. Tennis'de çok güçlü bir forehand ve backhand yaptı. Steffi Graf'ın en korkulan rakibi.

Seles, altı toplantısında Graf'la aynı seviyeye geldi. mariobet Ancak, bir izleyicinin sırtını bıçakladığı bir mahkeme olayı sonrasında kariyeri kısa sürdü. Yaralanmadan sonra bir geri dönüş yaptı, ancak uzun sürmedi ve emekli oldu. Kariyeri genel olarak 9 ana başlık ve 59 başlıktan oluşuyor.

Martina Hingis

Hingis, büyük bir unvan kazanan en genç olduğu ile bilinir. Wimbledon unvanını iki katına çıkardığında sadece 15 yaşındaydı. Hingis, 1993’te 12 yaşındayken gençlik unvanına sahip en genç olanıdır.

Graf, Seles, Jennifer Capriati, Sabatini ve Arantxa Sánchez-Vicario ile birlikte Tenis oynayan en iyi oyunculardan biri. 16'sı ana unvan olan toplam 80 unvan kazandı.

Serena Williams

William Williams'ın en küçüğü Serena Williams, yaşayan bir efsanedir. Zaten 20 single ve 13 double majör kazandı.

Bugüne kadar toplam 90 ünvan kazandı ve güçlendi. Serena'nın güçlü bir rakibi var ve kortun köşelerinde derin oynuyor. Ayrıca güçlü bir servisi var.

1xbet
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri balıkesir sex shop