Reklam
Reklam

İnternetin Sosyal Dünyası

İnternetin Sosyal Dünyası

İnternetin Sosyal Dünyası
İnternetin Sosyal Dünyası vadi
Bu içerik 137 kez okundu.
Reklam

 

Güncel haberler hakkında kullanıcı yorumlarının bulunduğu ve hem Türkiye hem de dünya gündeminin anlık olarak tartışıldığı Odio sözlük platformu kullanıcıların birbirleri ile fikir alışveriş yapabilmeleri adına kurulmuştur. İnteraktif sözlük kullanımı ile de değerlendirilebilecek olan bu platformda yeni üyelik açarak birçok farklı konu hakkında yorum yapabilmeniz ya da yapılmış olan yorumları okuyabilmeniz mümkün olur.

Üyelik

Odio sözlük platformuna üyelik açarak yorum yazabilmek kullanıcılar adına mümkün olurken üyelik işlemi esnasında sizden bazı bilgiler istenir. Kullanıcı adı, e mail adresi, cinsiyet, doğum tarihi ve şifre ile kayıt işleminin yapılmasının ardından sosyal sözlük platformunda güncel konulara yönelik kendi yorumunuzu yapabilmeniz mümkün olur. Üyelik işlemi ile beraber e mail adresinize gönderilen aktivasyon kodunu kontrol etmeniz gerekir. Bu kod ya da link ile üyeliğiniz aktif hale getirilmiş olur.

Odio Konuları

Odio platformunda yer alan birbirinden farklı konular hakkında yorum okumak ya da yorum yazmak ziyaretçiler için mümkündür. Eğlence, bilim, dertleşme, dizi, dünya, durum, ekonomi, felsefe, film, genel, geyik, goygoy, gündem, haber, hayata dair, ilişkiler, magazin, moda, müzik, mizah vb. daha pek çok konu web sitesinde yer alır. Odio sözlük platformuna erişim sağlayabilmek için www.odiosozluk.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız anda karşınıza güncel olan konuların hepsi çıkmaktadır. Arama butonunu kullanarak da bir konu hakkında arama yapabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X