Reklam
Reklam

Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Yıkama

 Kartal Halı Yıkama
 Kartal Halı Yıkama vadi
Bu içerik 143 kez okundu.
Reklam

 


Kartal Halı Yıkama son zamanlarda bir çok kişinin tercih ettiği halı yıkama merkezlerinden birisi olduğu tartışılmazdır. Deneyimli ve tecrübeli kadromuzun güler yüzlü ve sıkı çalışması sebebi ile kalite anlayışımızdan hiçbir şekilde ödün vermeyerek siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermekteyiz.  Bize güvenerek ekibimize teslim edilen halıları titiz bir biçimde kirlerinden arındırarak müşterilerimizin olumlu geri dönüşler yapmasını sağlamaktadır.

 

Kartal Halı Yıkama sayesinde halılarınızı sizi hiç yormadan evinizden alıp evinize bırakmaktadır. Bu sayede sokaklarda veya balkonlarda yapmış olduğunuz çok yorucu ve yüksek miktarda israf edilmiş su bu sebeple de evinize gelecek kabarık su faturasından kurtarmış oluyoruz. Tüm bunların önüne geçmek için sizin tek yapmanız gereken şey web sitemiz üzerinden veya 0216 392 00 10 numaralı hattan bize ulaşarak gerekli ön görüşmeleri yapıp geriye kalan halılarınızın teslim alınıp, tüm detaylı temizliğinin sağlanıp size geri teslim edilmesini birkaç gün gibi kısa bir süre beklemenizdir.

Kartal Halı Yıkama Firmaları


Kartal Halı Yıkama servisinde ilk olarak halılarınızın birikmiş tozları alınır. Sonrasında halınız üzerinde yer alan lekeleri arındırarak yıkama işlemine hazırlıyoruz. Yıkama işleminin de ardından halınızın üzerinde kalan yıkama şampuanlarından ve fazla suları gidermek için durulaması yapılmaktadır. Durulama işlemi de bittikten sonra halınızın üzerinde herhangi bir sorun kaldı mı diye kalite kontrolü yapılmaktadır. Halıların kalite kontrolünü de sorunsuz geçmesinin ardından halınız özel paketler ile dış etkenlerden güvenli bir şekilde paketlenerek servise hazır hale getirilir ve sonrasında halınız size ulaştırılır. Bu işlemlerin ardından halınızı herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmeden gönül rahatlığı ile en ağır misafirlerinizi bile ağırlayabilirsiniz.

 

Halı Yıkama Kartal


Halı Yıkama Kartal ekibimiz öğrenci evindeki halılardan tutun üst düzey gelirli kişilerin halılarına kadar eşit şekilde özen göstererek yıkama sağlanmaktadır. Müşterilerimizin gelir miktarı ne kadar olursa olsun çekinmeden bizi tercih edebileceği bir hizmet sunmaktayız. Yıkamanın yanında; Isparta Halısı, Hint Halısı, Elle yapılmış olan dokuma halılar hatta makine halıları ve tüm kilim türleri veya yolluk türleri Kartal Halı Yıkama sayesinde tüm içtenliğiyle güvenerek tercih edebilmesi için çekim gücü yüksek olan elektrikli süpürgeler ile de süpürülebilir. Daha sonra çevre dostu ve insan, bebek ve evcil hayvan sağlığını korumakta olan hijyenik deterjanlar ile bol su kullanılarak yıkanıp, kurutulup, havalandırıldıktan sonra güzel ve özel kokular kullanılarak paketlenir. Yıkamakta olduğumuz halı çeşitlerini incelemek için www.asipavahaliyikama.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Kaynak : https://www.asipavahaliyikama.com/kartal-hali-yikama/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X