free movies site to watch in HD at soap2day, without downloading.
Reklam
Reklam

Martin Skirtel Belirsizliği

Martin Skirtel Belirsizliği

Martin Skirtel Belirsizliği
Martin Skirtel Belirsizliği vadi
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam

 

 

Bilindiği üzere önceki sezonlarda Fenerbahçe'de oynayan ancak Martin Skirtel bu sezonda da fenerle adı anıldı bir süre ancak oyuncuyla maaş konusunda anlaşılamayınca transfer askıya alındı. Bu yakın zamanda vegol izle sitelerinin de ısrarla bahsettiği Martin Skirtel'in Fenerbahçe'nin dışında Türkiye'den başka takıma transfer olacağına dair bilgiler geldi.

Bu sezon Fener ile sözleşmesi biten Martin Skirtel'in geleceği hangi takıma gideceği merak ediliyor. Canlı maç izle sitelerinin de adından sıkça bahsettiği Martin Skirtel’in ismi bu zamanlarda Beşiktaş ile anılıyor. Beşiktaş transfer komitesi başkanı Umut Güner de bu konuyu doğrulamadı. İddiaların yanlış olduğuna yönelik açıklamalarda bulundu. Maç izle sitelerinin hep yakın takibinde olan Fenerbahçe tarafından yıldız futbolcuya yıllık 2 milyon Euro teklif edildiği yıldız oyuncunun buna pek sıcak bakmadığı belirtildi. Bunun dışında Martin Skirtel'e Avrupa’dan teklifler olduğunu maç izle sitelerinde olduğu gibi Umut Güner de bunu doğruladı. Ancak yıldız oyuncunun Avrupa'ya transferi konusunda da sorunlar olduğu biliniyor. Vegol izle sitelerinin transfer konusunda çok çaba harcadığı bu zamanlarda Martin Skirtel'de hep gözlemlenen futbolculardandı.

Martin Skirtel mevkisinde sözü geçen bir oyuncudur. Daha çok lider yönü ile ve agresifliği ile tanınır. Canlı maç izle sitelerinin adından sık sık bahsettiği bu yıldız oyuncu kariyeri boyunca 533 maça çıkmış. 533 maçta 28 gol atarken 10'da asist yapmıştır. Martin Skirtel Fenerbahçe dışında Zenit ve Liverpool gibi takımlarda da forma giymiştir. Kariyeri iyi olan bu yıldız futbolcunun geleceği ile ilgili haberleri maç izle sitelerinden de her zaman alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X