Reklam
Reklam

Bursa Genital Estetik

Kadın dış üreme organları bazı kişilerde daha farklı yapıda olabilir. Küçük dudaklar olması gereken daha büyük ve sarkık olabilir. Bu durum kişide estetik kaygı yaratabilir

Bursa Genital Estetik
Bursa Genital Estetik dogu
Bu içerik 142 kez okundu.
Reklam

Bursa Genital Estetik

Kadın dış üreme organları bazı kişilerde daha farklı yapıda olabilir. Küçük dudaklar olması gereken daha büyük ve sarkık olabilir. Bu durum kişide estetik kaygı yaratabilir ve kişinin cinsel yaşamını etkileyebilir. Bursa genital estetik son zamanlarda sık yapılan estetik operasyonlardan biridir. Klinikte yapılan tüm müdahaleler mikro cerrahi ve plastik cerrahi uzmanları tarafından yapılır.

Operasyon Nasıl Yapılır?

Operasyon öncesinde hasta muayene edilir ve estetik kaygılarını giderecek tedavi planı hastaya anlatılır. İşlem lokal anestezi altında yapılır. Lokal anestezi uygulandığı için hasta ağrı sızı hissetmez. Küçük dudakların fazla olan kısımları cerrahi olarak kesilir ve düzeltilir. İstenirse vajina daraltma aynı anda yapılabilir. Genital estetik operasyonları içinde yer alan pubis yükseltme ise daha çok Bursa yağ enjeksiyonu ile yapılır. Pubis bölgesi çok daha yağlı olan kişilerde fazla yağlar alınarak daha belirsiz hale getirilebilir. Önemli olan genital estetik alanında tecrübe sahibi bir hekim bulmaktır. Klinikte ihtiyaçlarınıza yönelik müdahale imkanı her zaman mevcuttur. Rahatlıkla güvenebilir ve estetik kaygılarınızı giderebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X