Reklam
Reklam

Sony’i üzen haber

6 yıldır satışı yapılan PlayStation 4, 2019 yılının Haziran ayı itibari ile 100 milyon satış rakamı barajına ulaştı ve hatta onu geçti. Kitleler tarafından büyük bir başarı olarak algılanan bu rakam, aslında, Sony adına içerisinde bir hüzün barındırıyor. Zira Sony, Nisan-Haziran döneminin satışlarından memnun değil.

Sony’i üzen haber
Sony’i üzen haber hande
Bu içerik 76 kez okundu.
Reklam

Nisan-Haziran döneminde eriştiği 3.2 milyon satış rakamı yüzünden pek mutlu olmayan teknoloji şirketi, bunun nedenini PlayStation 5’e bağladı. Yeni nesil oyun konsolunun gereğinden erken bir vakitte konuşulması, firmanın planlarını bozdu.

“PlayStation’ın mimarı” olarak bilinen Amerikalı Mark Cerny’nin bu akımı başlatması, Sony’nin de iş toplantılarında PlayStation 5’ten bahsetmesini sağladı. Bunun dışında yeni bir konsol ortaya çıktığında eski konsol satışlarının düşmesi, oyun endüstrisindeki tarihsel bir eğilimdir. İşte bu eğilim, bu ikili arasında yaşanacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri balıkesir sex shop