Reklam
Reklam

Markanızı Tescillendirmenin Tam Zamanı

Kendi ürünlere sahip sektörlerin rekabet ortamında kaybolup gitmemesi için marka tescil sorgulama ile buna engel olabilmeleri mümkündür. Dünya ve ülke çapında çok fazla markaların bilinmesi ve reklam kampanyalarının yapılması ile diğer markalar göz ardı edilmesi durumu ile karşı karşıya kalabiliyorlar

Markanızı Tescillendirmenin Tam Zamanı
Markanızı Tescillendirmenin Tam Zamanı vadi
Bu içerik 153 kez okundu.
Reklam

 

Kendi ürünlere sahip sektörlerin rekabet ortamında kaybolup gitmemesi için marka tescil sorgulama ile buna engel olabilmeleri mümkündür. Dünya ve ülke çapında çok fazla markaların bilinmesi ve reklam kampanyalarının yapılması ile diğer markalar göz ardı edilmesi durumu ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu konuda markatescilisorgulama.com.tr ekipleri sizler için sektörde adınızı duyurabilmek ve tescil sahibi olabilmek adına her türlü desteği veriyorlar.

Rekabette Öne Geçin

Binlerce marka ile rekabet halinde olduğunuzun farkındalığı ile birlikte marka sorgulama yaparak kendinize ait bir rekabet ortamı oluşturabilir ve adınızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz. İsim hakkı sorgulama işlemi ücretsiz olarak yapılabilmesinin yanı sıra uzman ekiplerin isim hakkı talebi konusunda araştırmalarını tamamladıkları en kısa sürede sizinle iletişime geçerek tescil belgenizin onayını alabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Herhangi bir sektörde adınızı duyurmak ve kendinizi güvence altına almak istiyorsanız marka tescili yaptırma işlemini düşünmeniz gerekir. Sayfada yer alan marka sorgulama yolu ile kendinize göre birden fazla patent sorgulama yapabilir onlardan birini seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru süreci yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterip 24-48 saat içerisinde uzman ekipler size geri dönüş yapacaklardır.

Ekiplerin sizden istedikleri belgeleri eksiksiz halde tamamlayıp ulaştırmanız dahilinde başvuru işlemleriniz hemen gerçekleşecektir. İncelemeler sırasında marka isminizi ve benzer markaların olup olmadığı gibi araştırmalar yapıldıktan sonra marka tescil belgeniz elinize en kısa sürede ulaştırılır. Patent alma ve tasarım tescili gibi daha birçok hizmetler almak istiyorsanız siteyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X