Reklam
Reklam

Bilginc COBİT 5 Eğitimi

Süreç Değerlendirme Modeli ile ilgili bilgi edinmek, bu alandaki çalışmalar hakkında analiz yapabilmek ve kavramları öğrenebilmek amacıyla ders alınmalıdır.

Bilginc COBİT 5 Eğitimi
Bilginc COBİT 5 Eğitimi dogu
Bu içerik 158 kez okundu.
Reklam

Bilginc COBİT 5 Eğitimi

Süreç Değerlendirme Modeli ile ilgili bilgi edinmek, bu alandaki çalışmalar hakkında analiz yapabilmek ve kavramları öğrenebilmek amacıyla ders alınmalıdır. Rehberlik sistemine ek olarak, canlı sanal sınıf ortamı ve sınıfta eğitim modellerinden yararlanılarak 3 gün içerisinde sertifika alınabiliyor. Her bir öğrencinin sadece bir ders için değil, SAP eğitimi gibi farklı IT eğitimleri almak amacıyla başvuruda bulunma hakkı da bulunuyor.

COBİT 5 Eğitimi Nedir?

Denetçiler, IT / IS denetçileri, bilgi güvenliği çalışanları ve IT uygulama çalışanları tarafından bu alanda sertifikasyon alınması son derece önemlidir. Bu alanda özel bir ders ve test görmesi gereken kişiler tarafından sadece sınıfta değil, aynı zamanda canlı sanal sınıf ortamında ders ve müşterilere yerinde eğitim için bir sistem kurulabiliyor. IT denetçileri ve yönetişim süreci için COBİT 5 dersi alırken, aynı zamanda diğer IT eğitimi olan TOGAF eğitimi için de kontenjana göre kaydınızı yaptırabilirsiniz.

COBİT 5 Eğitim Detayları

COBIT 5 ISO/IEC 15504 yaklaşımı, IT kullanmanın temel zorlukları, IT yönetimi için diğer COBIT 5 etkinleştiricileri gibi pek çok konuda öğrenim göreceksiniz. Yönetişim biçimiyle ilgili detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, elde edeceğiniz bilgileri kavrama durumunuzun test edilebilir ve sertifikasyon sürecine uygun hale getirilebilir olması için COBİT eğitimi ile verilen bilgilere göre sınav yapılıyor.

COBİT 5 Eğitim İçeriği

Bilginc tarafından COBİT 5 dersine özel olarak 12 konu üzerinde duruluyor. Bu konular arasında Meeting Stakeholder Needs, Enabling Processes, COBIT Processes, COBIT Process Components, Other Governance and Management Enablers içerikleri yer alıyor. Eğitim süresince öğreneceğiniz tüm bilgileri, 3 günlük eğitim süresinin sonunda yapılacak olan sınavda sorulacak sorularda test etmek mümkün olacaktır. Bu eğitime katılmayla ilgili Bilginc kurumunun belirlediği herhangi bir katılım ön koşulu da bulunmuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X