Reklam
Reklam

Metabolik Cerrahi Nedir?

Metabolik cerrahi, tip 2 diyabet (gizli şeker) hastalığını tedavi etmek amacıyla yapılan bir

Metabolik Cerrahi Nedir?
Metabolik Cerrahi Nedir? dogu
Bu içerik 137 kez okundu.
Reklam

Metabolik cerrahi, tip 2 diyabet (gizli şeker) hastalığını tedavi etmek amacıyla yapılan bir ameliyattır. Şimdi gizli şeker belirtileri nedir diye merak etmiş olabilirsiniz. Sık idrar yapma, ağızda kuruluk, bol su içme isteği, sürekli grip tarzında ateşli hastalık geçirme, cildin kuruması ve çok kaşınması, el ve ayak uyuşması gibi belirtiler tip 2 diyabet belirtileri nedir sorusunun cevabı olabilir. Tip 2 diyabetin nedenleri arasında ailede diyabeti olan kişi olup olmadığı, hareketsiz ve stresli bir yaşam sürdürülmesi, şişmanlık, dengesiz beslenme gibi sebepler gösterilebilir. Ailede diyabet hastalığının olması akıllara şeker hastalığı genetik midir sorusunu getirmektedir. Şeker hastalığının genetik olduğu dünya tıp literatüründe genetik olarak kabul edilmektedir.

Tip 2 Diyabet Tedavisinde Metabolik Cerrahi Ameliyatı Önemli Midir?

Tip 2 diyabetli hastalarda, diyetlerine uymayan, ilaçlarını düzenli kullanmayan, spor yapmayan hastalar için metabolik cerrahi ameliyatı uygulanması önerilir. Bu ameliyatta tip mide ameliyatı ve gastrit bypass ameliyatının bir arada yapıldığı ameliyattır. www.metabolikcerrahi.com web sitesinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Randevu alabilir ve ameliyata uygun olup olmadığınızı görüşebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri balıkesir sex shop