free movies site to watch in HD at soap2day, without downloading.
Reklam
Reklam

İrlanda’da Dil Öğrenmek

İrlanda’da Dil Öğrenmek

İrlanda’da Dil Öğrenmek
İrlanda’da Dil Öğrenmek vadi
Bu içerik 423 kez okundu.
Reklam

 

İrlanda dil okulları son bir kaç yılda İngilizce eğitimi için en popüler seçenekler arasında yer almaktadır. İrlanda Avrupa Yakası' kıtasının teknoloji üssü olması ile birlikte doğal güzellikleri eğlence dolu şehri, yüksek yaşam seviyesi ile kendini bir adım ön plana çekiyor. İrlanda da kaliteli ve akdedilmiş bir seviye de çokça dil okulu bulunuyor.

Neden İrlanda Dil Okullarına Gitmeliyim?

Ülke genelinde olan tüm dil okulları EIM tarafından onaylanmak ve denetlenmektedir. Bu nedenden dolayı bu dil okulları her zaman belirli bir kalite standardına sahip olmaktadır. Edumag dil okulları sayesinde Kuzey Avrupa ve Türkiye yaklaşık 4 saatlik bir uçuş mesafesinde yer alan İrlanda'ya giderek eğitim alabiliyorsunuz. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Dublin şehrin de dil eğitimini veriyorlar. Google, Microsoft, eBay, Amazon,  Apple gibi şirketler şehirde bulunanların sadece birkaçıdır.

İrlanda'da İngilizce Kursu

İrlanda devleti uzun dönem dil eğitimi alan öğrencilere yasal olarak haftalık 20 saat çalışma izni vermektedir. Edumag eğitimleri alırken hem okulda öğrendiklerinizi pratiğe dökmeye hem de kendi harçlığımızı çıkararak kendinize katkıda bulunabilirsiniz. Türkiye'ye dönüş yaptığınızda hem İrlanda dil kursu hem de yurt dışın da Edumag sayesinde çalışma tecrübesine sahip olabiliyorsunuz.

Konaklama ve okul maliyetlerimiz İngiltere ve Amerika gibi ülkelerde adam Edumag gibi bir firma üzerinden daha uyguna denk gelmektedir. Edumag dil okullarına uzun dönem giden öğrencilerden iseniz çalışarak kazandığınız ücretlerle bütçenizi daha çok rahatlatabilirsiniz. Size en uygun İngilizce  dil eğitimi Edumag şirketi tarafından kesinlikle İrlanda’da mevcuttur.

Dil Eğitimleri Haftada Kaç Saat?

Genel İngilizce programı ile birlikte İrlanda'da birçok dil okulunda hem öğlen hem sabah saatlerinde eğitim sunulmaktadır. Edumag dil okullarında sabah kalkmayı sevmiyorsanız, öğleden sonra ki derslere katılarak dil eğitiminizi geliştirebilirsiniz. Gramer ve kelime eksikliğine çare bulan Edumuag dil okulları sizlere yoğun İngilizce programları sunarak sizlerin daha iyi İngilizce konuşmanızı sağlıyor. İrlanda'da amacınız daha çok pratik yapmak ve sosyalleşmek ise haftalık 20 derslik genel İngilizce programı ile bu şansı sizlere sunuyor.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X