Reklam
Reklam

Marka Adınızın Sahibi Olun

Marka Adınızın Sahibi Olun

Marka Adınızın Sahibi Olun
Marka Adınızın Sahibi Olun vadi
Bu içerik 208 kez okundu.
Reklam

 

Eğer sizde bir marka sahibi iseniz veya yeni bir marka oluşturacaksanız, kendinize ait benzersiz bir ada sahip olmalısınız. Oldukça önemli olan ad, sizi tanınır hale getirecek olan, müşteri potansiyelinizi artıracak olan ve markalaşma sürecinde ilk adımınız olacak olan önemli bir noktadır. Ayrıca kazancınıza da direkt olarak etki edecek olan marka adınız, diğer firmalar ile benzer veya aynı olmamalı ve eşsiz olmalıdır. Marka adınızın eşsiz olması için hizmet alabileceğiniz, isim hakkı sorgulama işlemi yapabileceğiniz markatescilisorgulama.com.tr ile, adınızı sorgulatabilirsiniz. Kolay ve hızlı şekilde geri dönüş alabileceğiniz site ile, adınızı tescil altına da alabilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Başvuru

Markanız için, marka tescil sorgulama işlemi yapabileceğiniz sitede, kolay ve hızlı şekilde başvurarak adınızı tescil altına da alabilirsiniz. 5 dk içerisinde doldurulabilecek bir form ve var ise firma logonuz ile başvurabileceğiniz siteden, ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu sayede adınızı 10 yıl boyunca tescil altına alabilir ve markalaşmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sadece marka tescil sorgulama veya isim hakkı sorgulama değil,tpe sorgulama hizmeti de veren firmadan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu sayede iyi bir marka adına sahip olabilir ve profesyonel bir ekipten destek alarak adınızın özgünlüğünü kontrol ettirebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizden bir adım önde olabilir, müşteri sayınızı artırabilir ve çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X