Reklam
Reklam

Esat Özcan Kimdir?

Birçok gazete ve dergide yazarlık ve editörlük yapan Esat Özcan, özellikle sosyal medya hesapları arasında Twitter'da yankı uyandırıyor.

Esat Özcan Kimdir?
Esat Özcan Kimdir? vadi
Bu içerik 301 kez okundu.
Reklam

 

Birçok gazete ve dergide yazarlık ve editörlük yapan Esat Özcan, özellikle sosyal medya hesapları arasında Twitter'da yankı uyandırıyor. Her yaş gurubuna ve kitleye hitap eden paylaşım ve yazıları, sevecen ve samimi duruşu ile takipçi sayısını gün be gün artırmayı başaran genç yazar İstanbul'da yaşıyor. Twiter mecrasında az ve öz yazılarıyla dikkat çeken Esat Özcan, özellikle eğitim ve sosyal odaklı konulara eğiliyor. Yıllardır aktif Twitter kullanıcısı olan Özcan diğer bir yandan siyasete ve güncel konulara ilişkin paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Esat Özcan Medya Paylaşımları

Kısa sözleri ve güncel meselelere dar paylaşımları ve yorumlarıyla aktif bir Twitter hesabı bulunan Esat Özcan, siyasi konulardan güncel olaylara, eğitim ve sosyal konulardan toplumu etkisi altına alan haberlere kadar takipçileriyle iletişim kurmaya devam ediyor. Her gün Twitter hesabı üzerinden içerik paylaşan Özcan, gündemin nabzını tutmayı ve samimi bir dil kullanmayı başarıyor.

Esat Özcan'ın Twitter Hesabı Kaç Kişi Tarafından Takip Ediliyor?

Üst düzey yazılar ve içerikler paylaşan gündem yazarı Esat Özcan, eleştiri yazılarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Takipçilerini her geçen gün artıran Özcan, Twitter mecrasında 80 bine yakın takipçiye sahip olmakla birlikte özellikle genç kesim tarafından bir hayli seviliyor. Twitter fenomeni olarak bilinen Esat Özcan'ın, aynı zamanda İnstagram hesabında da 65 binin üzerinde takipçisi sayısı bulunuyor.

twitter.com   https://twitter.com/esatozcann

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X