Reklam
Reklam

Prp Nasıl Yapılır?

Prp Nasıl Yapılır?

Prp Nasıl Yapılır?
Prp Nasıl Yapılır? vadi
Bu içerik 305 kez okundu.
Reklam

Cilt zamana yenik düşen ve en çok yaşlanan organdır. Estetik olarak cildin sağlıklı olması ve genç görünmesi çok önemlidir. Prp cildin gençleşmesini sağlayan bir yöntemdir. Cilt gençleştirme için diğer yöntemlerle beraber uygulanır. Kayseri prp kliniğinde rahatlıkla bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Kimler Yaptırabilir?

Genç olmak ve canlı bir cilde sahip olmak isteyen herkes yaptırabilir. Kanama problemi olan hastalarda uygulama çok dikkatli yapılmalı veya prp yerine farklı yöntemler tercih edilmelidir. Kişinin kan hücreleri ayrıştırılır ve kanın plazma kısmı cilde verilir. Plazma kısmında bol trombosit vardır. Trombositler hücre yenilenmesinde büyük rol oynar. Yöntemin hiç bir zararı yoktur. Kayseri prp tedavisi için kliniği arayıp randevu almanız gerekir. Klinikte her türlü estetik müdahale ve uygulamalar uzman hekimler tarafından yapılır.

Etkisi Ne Zaman Görülür?

Uygulamadan hemen sonra etkisi başlamaz. Gözle görülür derecede fark olması için en az 2 seans prp uygulaması yapılması gerekir. İki seanstan sonra kırışıklıklar da azalma, ciltte aydınlanma ve lekelerde açılma farkedilir. Prp saç dökülmesi için de uygulanır ve başarı oranı çok yüksektir. Kayseri karın şekillendirme merkezinde tüm estetik müdahaleleri uzman ellerde yaptırabilirsiniz. Ağrı ve acı olmaz. İşlemden önce cilt uyuşturulur ve iğne batması hissedilmez. Morarma ve şişme olmaz. İşlem yaklaşık yarım saat kadar sürer. İşlemden önce klinikteki uzman hekimlerden randevu talep edin ve önce muayene olun.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X