Reklam
Reklam

Sedat Biga Saç Stüdyosu

Sedat Biga Saç Stüdyosu 1990 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Sektörde yaptığı yenilikler ile ün kazanmıştır.

Sedat Biga Saç Stüdyosu
Sedat Biga Saç Stüdyosu vadi
Bu içerik 297 kez okundu.
Reklam

 

Sedat Biga Saç Stüdyosu 1990 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Sektörde yaptığı yenilikler ile ün kazanmıştır. Saçlar konusunda her detayı dikkatli bir şekilde incelemiştir. Yanmış saçlarla ilgili çeşitli çalışmaları vardır. Farklı şehirlerde mağazaları bulunur. İstanbul, İzmir, Fethiye ve Moskova olmak üzere dört tane mağazası vardır. Her mağazanın adresini ve numarasını web sayfasından bulmak mümkündür. Telefon numaralarını arayarak önceden rezervasyon yapa bilirsiniz. Saç satış değişim takas imkanları da vardır.

Nano jel saç kaynağı polimer özelliklerinden dolayı tutuş oranı daha fazladır. Gelişen teknoloji ile saç uzatma tekniği olarak nano jel saç kaynak daha çok tercih edilir. Saçlarda ağırlık yapan boncuk uygulaması yerine kullanılır. Nano jel kaynağın içerisinde bulunan keratin sayesinde saçlarda bir ağırlık oluşmaz. Nano jel kaynak profesyonel kişiler tarafından uygulanır. Sedat Biga ve ekibi nano jel kaynak uygulamasında uzmanlardır.

Sedat Biga Kimdir?

Sedat Biga saç tasarımcısıdır. Özel defiler de saç tasarımları yapmıştır. Bir çok ünlü isimle çalışma avantajına sahip olmuştur. Uluslararası akademilerde yaptığı çalışmalar sonucunda bir çok sertifika sahibi olmuştur. Farklı şehirlerde salonları vardır.

Sedat Biga Çalışmaları

Kendisine ait bir çok çalışmaları vardır. Özel renklendirme modelleri oluşturmuştur. Ayışığı ombre, ruken kumralı, kumralgri ombre, rumlarbej ombre ve irlanda bakırı bunlardan bazılarıdır. Zarar görmüş saçlar için özel olarak geliştirdiği medikal kaynak yöntemi vardır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X