Reklam
Reklam

Büyük Dedemin Ballarıyla Tanışın

Büyük Dedemin Ballarıyla Tanışın

Büyük Dedemin Ballarıyla Tanışın
Büyük Dedemin Ballarıyla Tanışın vadi
Bu içerik 186 kez okundu.
Reklam

 

Doğal bal satışı gerçekleştiren Büyük Dedemin Balları, sektöründe markalaşan bir firmadır. Dede mesleği olan balcılığı doğal bir şekilde devam ettiren firma, online bal satışı konusunda oldukça iddialı. Doğal bal satışı gerçekleştiren site yılların deneyimi ile istediğiniz kaliteli ürünleri adresinize gönderiyor. Organik bal, konusunda deneyimli ve tecrübeli olan firma, sağlık bakanlığı onaylı hizmet seçenekleri sunuyor.

Erzurum'dan Tüm Türkiye'ye Doğal Bal

Türk Gıda Kodeksi prosedürüne uygun şekilde bal üreten firmanın çiftliği Övenler Köyü’ndedir. Övenler Erzurum’a bağlı Pasinler ilçesine bağlıdır. Firma Övenlerde yayla balı üretiyor. Sitede bal hakkında geniş bilgi bulunuyor. Firma sahibi Mehmet Doğan seksenli yıllardan itibaren bu işi profesyonel bir şekilde icra etmeye başladı. Gökten Doğan ise ‘Büyük Dedemin Balları’nı markalaştırdı. Doğal bal satın almak isteyenler için bu site tam aradığınız özelliklere sahiptir.

Türk Gıda Kodeksi, bir kilo balda 300 mg prolin bulunursa o balı gerçek bal olarak tasdikliyor. Dedemin ballarında ise bu oran 928.2 mg’dır. Bu oran oldukça yüksektir. Dağlarda ve ovalarda bulunan çiçeklerden üretilen bu doğal bal, oldukça kaliteli özelliklere sahiptir.

Balın Tarihçesi ve Faydaları Sitede Yer Alıyor

Sitenin diğer bir özelliği ise bal hakkında geniş bilgiye sahip olmasıdır. Milyonlarca yıllık geçmişe sahip olan bal, kutsal törenlere konu olmuştur. Ayrıca bal para gibi alışverişte kullanılmıştır. Balın diğer bir özelliği ise tıp alanında kullanılmasıdır. Sitede bu alanda geniş bilgiye yer verilmiştir. Genel anlamda bal her kültür için çok değerli bir gıda olarak anlatılmıştır. Çiçek balı konusunda sitede geniş bilgilere yer veriliyor.

Ayrıca sitede tarihi bilgilerin yanı sıra balın faydaları da sıralanmıştır. Kanser, yaralanma, öksürük, zihinsel gelişim, mide rahatsızlıkları, bağışıklık, kolesterol, sindirim sistemi, uykusuzluk, cilt tedavisi, saç bakımı, tatlandırıcı ve enerji kategorisinde balın faydası anlatılmıştır.

Bal İstediğiniz Zaman Adresinize Ulaşıyor

Naturel bal üretimi konusunda markalaşan Büyük Dedemin Balları, sipariş usulü ile satın alınabilmektedir. Bu değerli ürünü istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Bal konusunda deneyimli ve tecrübeli olan şirket ürünleri en kısa sürede adresinize ulaştırıyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X