Reklam
Reklam

Toefl Eğitimi İçin İngilizce Kursu

Toefl Eğitimi İçin İngilizce Kursu

Toefl Eğitimi İçin İngilizce Kursu
Toefl Eğitimi İçin İngilizce Kursu vadi
Bu içerik 194 kez okundu.
Reklam

 

 

Her alanda çok önemli olan TOEFL sınavı, İngilizce yeterlilik adına da oldukça önemlidir. Kurumumuzda başarı garantisini sunan TOEFL eğitimi programlarına katılmak isteyen herkes, eğitim kurumumuzu ziyaret edebilir. Bakırköy ingilizce kursu bünyesinde TOEFL kursunu da vermekteyiz.

 

 Kurumumuz içerisinde uygulanan kurslar hakkında daha ayrıntılı bilgilerin edinilmesi için kurumumuzun ziyaret edilmesi gerekir. Profesyonel eğitimcilerimiz ile tanışma olanağı bulunup, kurslarımızın hakkında ön fikir elde edilmiş olunur. Bunun sayesinde bireyi başarı basamaklarına taşımamız kesin olacaktır.

 

 TOEFL Kursumuz Hakkında

 

 Öğrencilerimizin bilgi seviyesi tespiti için sınavlarımız bulunmaktadır. Bu sınavlarımız sayesinde durum tespiti yapıldıktan sonra seviye vaziyetleri C1 ile C2 içerisinde olan kursiyer öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz TOEFL kurslarımıza kolayca katılım sağlanması kesin olacaktır. Eğitim programlarımız için toplam olarak 96 saatin yer aldığını söylememiz gerekir.

 

 Öğrencilerimizin istikrarlı biçimde kursa sürekliliklerinden ödün vermemeleri, başarı konusunu etkileyecek en mühim unsurlar arasındadır. Başarı garantisini sunan TOEFL kursları şeklinde eğitim piyasasında başarılarıyla ismini duyurmayı başaran eğitim kuruluşu şeklinde her sene yüzlerce kursiyerimize TOEFL sınavını kazandırmaktayız.

 

 Deneme sınavlarının hesap edilmesi esnasında eksi ve artı yönde yüzde beşlik bir sapmanın meydana geleceği bilgisi kursiyerlerimizle paylaşılıyor. Yapılan deneme sınavları sayesinde TOEFL sınavında alınacak olan sınav puanı yaklaşık olarak tahmin edilmektedir. Eğitim kurumumuzun uygulamış olduğu eğitim programlarında TOEFL sınavıyla uygun teknik ve stratejiler kullanılıyor. TOEFL sınavına hazırlık hedefiyle verilen eğitim programları içerisinde dinlenme, okuma, yazma, konuşma dili etaplarında nitelikli eğitim içerikleri veriliyor.

 

 Öğrencilerimizi adım adım üste taşıyacak olan yolda emin olarak ilerleyip, uzman eğitmen ekibimiz ile başarı garantisi veren TOEFL kursu programları düzenlenmektedir. Düzenlenen programlarımız dahilinde gerek bilgisayar gerekse sınıflarımızın ortamlarında çevrim içi şekilde TOEFL deneme sınavı gerçekleştirilmesi olanaklarını sunuyoruz.

 

 Başarı garantisini sunan TOEFL kurslarımız şeklinde piyasada bulunan pek çok eğitim kuruluşunun önüne geçip, her sene başarılı öğrencilerimizi mezun ediyoruz. Kursiyerlerimiz almış oldukları eğitimlerin sayesinde eğitim yaşamlarında daha başarılı olmaktadırlar.

 

 Öğretmen Ekibimiz

 

 Öğretmen ekibimizin iyi olmasından ötürü TOEFL kursunun da başarısının bir o kadar yüksek olduğu söylenebilir. Bu nedenle eğitim kurumumuzda görev alan ve görevini yerine getiren eğitimcilerimizin minimum 5 senelik TOEFL deneyimine sahip, kurumumuz bakımından düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda başarılı olan eğitimciler olduğu söylenebilir. Bakırköy şubemizde TOEFL kursu eğitmenlerimizin tecrübeli olması, başarı oranı bakımından önem taşıyan bir konu olduğu söylenebilir. TOEFL kursumuz hakkında daha fazla bilgi almak adına şubemize uğramanız yeterli olacaktır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X