free movies site to watch in HD at soap2day, without downloading.
Reklam
Reklam

Yüz Estetiği Doğru Bilinen 5 Yanlış

Yüz Estetiği Doğru Bilinen 5 Yanlış

Yüz Estetiği Doğru Bilinen 5 Yanlış
Yüz Estetiği Doğru Bilinen 5 Yanlış vadi
Bu içerik 2705 kez okundu.
Reklam

 

Hayat boyu aynadan bedeninizi, yüzünüzü incelersiniz. Bebekler bile ilk olarak kendi vücutlarını ellerini tanımakla işe başlar. Günlerce ellerini inceler. Yüzünün çok güzel fakat burnunun çirkin olduğunu düşünenler vardır, ya da dudaklarım daha dolgun olsun isteyenler vardır. Çağımızda git gide yaygınlaşan, ameliyat ve ameliyat sonrası durumların git gide daha da kolaylaştığı yüz estetiği ile ilgili kulaktan dola birçok bilgi de var.

Bu beş yanlışı inceleyelim.

"Burun ameliyatından sonra dayanılmaz ağrılar, morarma ve şişme olur." Bu bilgi artık eskide kaldı. Burun ameliyatı yapılıp neredeyse hiç yatmadan ameliyat sürecini atlatıp bir hafta sonra ise ameliyat izlerinden eser olmadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

"Dudaklarım işlem gördüğünde konuşmak ve gülmek eskisi kadar doğal olmaz." Dudaklara yapılan işlemin dudak kaslarıyla bir bağlantısı yoktur. Bu nedenle eskisi kadar samimi gülebilirsiniz.

"Kaşlara yapılan işlem istenmeden sert bir bakışa sebep olabilir." Yeni keşfedilen yöntemlerle nokta atışı olarak kaşlara istenilen şekil verilir. Sert bir bakış istemediyseniz bu olanaksız.

"Burnum yapılınca hiç bir sorun kalmayacak." Önemli olan kendini tanımak ve ne istediğini bilmek. Kendini beğenmeyen, tanımayan bir insan ne yaptırırsa yaptırsın içine sinen güzelliğe kavuşamayacaktır.

"yüz estetiği fiyatları oldukça pahalı bir işlemdir." Artık inanılmaz uygun fiyatlara yüz estetiği ameliyatları olmak mümkün. Uygun fiyatlarla işlemler yaptırmak mümkün. Siz yeter ki ne istediğinizi bilin.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X