free movies site to watch in HD at soap2day, without downloading.
Reklam
Reklam

Üçeller Eşya Depolama Ve Nakliyat

Firma 1990 yılında İstanbul’da kurularak nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermeye başlamıştır.

Üçeller Eşya Depolama Ve Nakliyat
Üçeller Eşya Depolama Ve Nakliyat dogu
Bu içerik 567 kez okundu.
Reklam

Firma evden eve eşya taşıma ve eşya depolama konusunda kurulduğu günden beri kaliteli hizmetler vererek varlığını sürdürüyor.

Güvenlik Kameralı Depolarda Hizmet Veriyorlar

Firma herhangi bir sebeple eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerine ev eşyası depolama hizmeti veriyor. Bu hizmet kapsamında depoya taşınacak eşyalar müşterilerini adresine gidilerek inceleme yapılıyor. Daha sonra eşyaların taşınacağı depo belirlendikten sonra deneyimli elemanlar tarafından eşyalara zarar gelmeyecek şekilde paketleniyor. Daha sonra dikkatli bir şekilde taşınarak firmanın bünyesinde bulunan temiz ve kaliteli depolara taşınıyor.

Eşyaların herhangi bir zarar görmesi durumunda müşterileri güvence altına almak adına depolanacak eşyalar sigortalanıyor. Daha sonara depolara getirilen eşyalar güvenlik kameraları ile korunan depolarda güvenle tutuluyor. Depoya getirilen eşyalar firma elemanları tarafından mühürlenerek eşyaların sahibi dışında başkalarının açmasının önüne geçiliyor. Ayrıca eşyalarını depolarda saklayan kişilerin mağdur olmamaları için depoların anahtarları bir tek eşyalarının sahibinde bulunuyor.

Firma eşyaların çokluğuna ve azlığına göre bünyesinde bulunan depolardan birini tercih ederek eşyaları o depoya taşıyor. Depolanan yer ve eşya değişebildiği için depo kiraları ve ücretleri de değişiklik gösterebiliyor. İstanbul eşya depolama firması depolama ve nakliyat konusunda rakiplerinden daha uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Eşyaların depolanması günlük veya aylık olarak yapılabiliyor.

Müşteriler istedikleri süre boyunca ücretini ödeyerek eşyaların güvenli bir şekilde firma depolarında kalmasını sağlayabiliyorlar. Herhangi bir sorunda eşyalar sigortalı olduğu için zararlar firma tarafından karşılanıyor.

Üçeller Nakliyat Hizmetleri

Firma müşterilerini eşyalarını yeni yerlerine güvenle taşınması için hizmet veriyor. Evden eve nakliyat konusunda verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı bir çok kişi tarafından uzun yıllardır tercih edilerek nakliyat sektöründe varlığını sürdürüyor. Firmaya kişiler ulaştıktan sonra firma elemanları tarafından taşınacak eşyaların incelenmesi yapılıyor.

Evden eve nakliyat hizmetinde firma elemanları taşınacak eşyaların toplam büyüklüğüne ve taşıma mesafesine göre uygun fiyat seçenekleri sunarak müşterilerine hizmet veriyor. Daha sonra eşyaların paketlenmesi ve taşınması işlemine başlanıyor. Firma eşyaların bulundukları yerden kolayca indirilebilmesi için son teknolojiye uygun asansörlü araçlarını kullanıyor ve kısa sürede eşyaların araçlara yüklenmesini sağlıyor.

Firma aynı zamanda müşteriler talep ederlerse taşınan eşyaların yerleştirilmesini de gerçekleştiriyorlar. Ayrıca firma ofis taşıması hizmeti de veriyor. Son olarak firma 7 gün 24 saat müşterileri için deneyimli elemanları ve bakımları yapılan nakliye araçları ile hizmet veriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X