Reklam
Reklam

E.G Pres Ltd. Şti. ni Tanıyalım

Sektörde olan kişilerin rahatlıkla bildiği bir firmadır, E.G Pres Ltd. Şti.2003 yılında kurulmuştur. Kurucusu ve Fabrika Müdürü Erol Gülmezdir. 3000 m2 alanda hizmet vermektedir.

E.G Pres Ltd. Şti. ni Tanıyalım
E.G Pres Ltd. Şti. ni Tanıyalım Tanitimweb
Bu içerik 180 kez okundu.
Reklam

Sektörde olan kişilerin rahatlıkla bildiği bir firmadır, E.G Pres Ltd. Şti.2003 yılında kurulmuştur. Kurucusu ve Fabrika Müdürü Erol Gülmezdir. 3000 m2 alanda hizmet vermektedir. Bursa da Nosab sanayi bölgesinde olan firma, iş sağlığı ve iş güvenliğine büyük önem vermektedir.

 

E.G Pres Ltd. Şti. nin başlıca yaptığı üretim çalışmaları arasında; soğuk metal şekillendirme diyebileceğimiz sac baskı, kaynaklı birleştirmeler, montajlı birleştirmeler gibi hizmetleri vermekte ve üretim yapmaktadır.

 

E.G Pres Ltd. Şti. nin ayrıca tasarım ve üretim için gerekli kalıpların yapılması için, kalıp atölyesi bulunmaktadır. Geniş bir makina parkura sahip olan E.G Pres Ltd. Şti.Üretim ve tasarım öncesi çalışmalar için Ar-Ge bölümleri de bulunmaktadır. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile geçmişten günümüze kadar sektörüne büyük değerler katmış bir firmadır, E.G Pres Ltd. Şti.

 

E.G Pres Ltd. Şti.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X