Reklam
Reklam

Ankara Diş Kaplama

Ankara Diş Kaplama
Ankara Diş Kaplama vadi
Bu içerik 314 kez okundu.
Reklam

Vücudumuzun her bölgesine gerekli özeni gösteririz; ancak dişler söz konusu olduğunda çok daha titiz hareket ederiz. keçiören escort Hiç kimse çirkin bir diş görünüme sahip olmak istemez. Bu yüzden doğal özlü diş macunlarıyla diş fırçalama işlemleri aksatılmadan yapılır. Yine de dişlerimizde bazı rahatsızlıkların oluşmasını engelleyemeyebiliriz. Dişte çürüme ve dökülme yaşandığında moral bozucu bir durum oluşur. Böyle durumlarda en etkili tedavi yöntemi diş kaplamasıdır.

Diş kaplama; belirli materyaller ve köprüler aracılığıyla dişlerin kaplanmasına verilen isimdir. Fonksiyonel amaçlı kaplamalar, genellikle diş bölgesinin doğal yollarla tedavi edilemediği zaman tercih edilir. Estetik amaçlı kaplamalar diş çürükleri, kırık diş dolgusu gibi durumlarda gerçekleştirilir. Her iki tedavide de uzman ve tecrübeli bir hekime ihtiyaç duyulacaktır. Sincandiş kaplama tedavisi yapan hekimleri araştırarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Diş Kaplama Türleri Nelerdir?

Diş kaplamanın birden fazla çeşidi bulunur. Hastadaki vakanın niteliğine göre kaplama modeli diş doktoru tarafından belirlenir. Genel olarak dört diş kaplama çeşidi vardır:

  • Porselen kaplama
  • Full Porselen kaplama
  • Zirkonyum kaplama
  • Metal destekli kaplama

Dört modelin de fiyatları birbirinden farklıdır. Hastanın dördü arasından tercih yapabileceği durumlarda porselen kaplama seçimi daha fazladır. Ancak uzman hekim tavsiyesine uyulmasında fayda görülecektir. Kahramankazan diş hekimlerinde bu tedaviler rahatlıkla yapılabilmektedir. Ankara’nın diğer bölgelerinde ikamet eden hastalar için de çeşitli sağlık kurumlarında tedavi olma imkânı bulunmaktadır. Eryamandiş kliniklerinde diş kaplaması gerçekleştirilmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X