Reklam
Reklam

Danabol Hakkında

Danabol Hakkında

Danabol Hakkında
Danabol Hakkında vadi
Bu içerik 186 kez okundu.
Reklam

 

Danabol, çok hızlı ve etkili bir tablet hacim steroid olmaktadır. Kalsiyum kitlesi üzerinde yoğun bir tesiri bulunmaktadır. Tıp alanında da metabolizmaları güçlendirici ve protein yapımını gerektirecek pek çok hastalıkta, tedavi ya da destek amacıyla kullanılmaktadır. Kimyasal yapıları bakımından da bu ilaç 17-Alpha-Methyl Testosterona çok benzemektedir. Bu yüzden de kullanan kişilere çok yüksek hacim ve kuvvet kazandırma özelliğine de sahiptir. Üstelik Danabol sipariş internet üzerinden de kolaylıkla verilebilmektedir.

İlk 6 hafta içerisinde haftada 1-2 kilo almanız da gayet normaldir. Bunlara rağmen müsabaka dönemine vakti yaklaşmış sporcular için tavsiye edilmemektedir. Çünkü yoğun su depolar ve Clomiphene ve Proviron gibi ilaçlar ile bu etkisini ortadan kaldırma yoluna da gidilebilir.

Steroid konusunda da uzman kişiler 8 hafta sonunda ilacın etkisinin azalmaya başlayacağından, Danabol kürlerine devam etmek isteyenlere dozlarını artırmamalarını bunun yerine de enjekteli bir steroidi eklemeleri ya da Danabol’ü bırakarak diğer bir steroide geçiş yapmaları tavsiye edilmektedir. 

Örnek verilecek olursa; Deca-Durabolin haftada 200 mg ya da Primabolan haftada 200 mg olarak kullanılmaktadır. Daniel Duchaine’nin kitabında “Deca ve Danabol ile adele yapamayıp bir netice alamayanların bu işi bırakmaları” önerilmektedir.  

Danabol Kullanım

Günde 20 ile 50 mg arasında alınmaktadır. Vücut ağırlıklarıyla kullanılan tablet sayısı arasında bir bağ bulunmaz. Azami 8 ile 10 hafta içerisinde beklenilen neticeler elde edilmektedir. 100 kilonun üstündekiler dahi günde 40 ile 50 mg den fazla bir şekilde kullanmamalıdır. Çünkü daha fazla alımların neticeleri değiştirmediği gibi zarar ve riski de artırmaktadır. Yani 8 tablet, en fazla kullanılacak olan 4 tabletten daha etkili olmayacaktır.

Danabol ürününün 3-5 saatlik bir etkisi olduğundan dolayı günde 2-3 kereye bölünerek kullanılmalıdır. İlaç bırakıldıktan 3 gün sonra bu ilacın kanda etki maddesi olan “Methandienone” maddesinden eser kalmaz. Bu durum da tabletlerin etkisinin de bittiği anlamına gelmektedir.

Sizlerde Danabol kullanmak istiyorsanız internet üzerinden kolaylıkla Danabol sipariş verebilirsiniz ya da bazı eczanelerde de bulunan bu ürünleri eczanelerden de temin edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X