Reklam
Reklam

1 HAZİRANDA TÜRKİYE'DE YAT TURLARI HİZMETE AÇILIYOR

Lüks Yatlarda Düğün Organizasyonu

1  HAZİRANDA TÜRKİYE'DE YAT TURLARI HİZMETE AÇILIYOR
1  HAZİRANDA TÜRKİYE'DE YAT TURLARI HİZMETE AÇILIYOR vadi
Bu içerik 413 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Günümüzde evlenmek isteyen kişiler düğünlerini yatta yapmayı tercih ediyorlar. Firma yatta düğün yapmak isteyenler için lüks yatlarıyla hizmet veriyor. Yatlar düğüne uygun hazırlanarak unutulmaz bir düğün günü ya da gecesi geçirilmesi sağlanıyor. Firma yat kiralama hizmeti almak isteyenlere farklı özelliklere sahip yat seçenekleri sunuyor. Böylece kişiler davetli kapasitelerine göre yatlardan birisini seçerek kiralama süresince kullanabiliyorlar. Düğünler dışında firmanın toplantı, sünnet, evlilik teklifi ve kokteyl gibi organizasyonlar içinde kiralama hizmetleri bulunuyor.

Yat Kiralama Sırasında Alınabilecek Diğer Hizmetler

İnsanlar İstanbul yat kiralama hizmetlerini organizasyonlarının farklı ve kaliteli olması için tercih ediyorlar. İstedikleri süre boyunca yatlar kaptanları ile onların hizmetinde oluyor. Yatlarla boğazda tur atabiliyorlar. Yapacakları kutlamalar için yat kiralayan kişiler kiralama hizmetiyle birlikte farklı hizmetlerde alabiliyorlar. Örneğin yatta kokteyl yapacak olan kişiler misafirlerine yiyecek ya da içecek ikramında bulunmak istediklerinde kiralama hizmetine yiyecek ve içeceği ekliyorlar. Yiyecek ve içecek ikramlarını garson kiralayarak yapabiliyorlar. Bunun dışında sevdikleri kişilere evlenme teklifinde bulunacaklar firmanın kırmızı halı, buket çiçek ve havai fişek atma gibi hizmetlerini alabiliyorlar. Ayrıca firmanın müzisyen hizmetleri de bulunuyor.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

​​​​Yat kiralama İstanbul hizmetlerini almak isteyen kişiler firmaya haftanın her günü ulaşarak kiralama talebinde bulunuyorlar. Yatların uygunluğuna bağlı olarak istedikleri tarihte kiralayabiliyorlar. Bunun dışında yatları kiralamak isteyenler firmaya kredisi kartı ile ödeme yapabiliyorlar. Ödeme işlemi sonrası firma yatı kişilerin isteğine göre hazırlayarak kaptanlarıyla birlikte kişilere teslim ediyorlar.

 

Yat kiralama,İstanbul Yat kiralama,Yat Kiralama İstanbul,tekne kiralama, Yatta Düğün Organizasyonu

 

 

https://yatkiralamaistanbul.com/ 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X